ART / Etchings etc / Etsning akvatint 9232008
nr 923 2008
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Joan Miró (1893-1983), 'Constellation", signed, HC-upplaga, 27, 5x19, 3,
Etsning akvatint , Joan Miró (1893-1983), 'Constellation", signerad, HC-upplaga, 27, 5x19, 3
30000
SEK 15000
Monday November 10 2014
at 20:33:00
10/11 19:38:13